نیروگستر تابانشرکت نیرو گستر تابان


تولید باکیفیت، فروش مشتری محور، پشتیبانی دائمی


شركت توليدی نیروگستر تابان در سال 1385 با اخذ مجوزهای لازم در شهرستان چایپاره واقع در استان آذربايجان غربی فعاليت خود را در زمينه توليد انواع باتری استارتر خودرو شروع كرد. اين واحد توليدی ابتدا با ظرفيت 200000 عدد باتری در سال فعاليت توليدی خود را آغاز نمود و توانست به سرعت پس از سه سال ظرفيت خود را به دو برابر افزايش دهد. پس از 10 سال از آغاز فعاليت، در حال حاضر شركت با اجرای چند طرح توسعه، احداث سالن های توليد و پشتيبانی جديد، خريد ماشين آلات بروز دنيا و همچنين تجهيز منابع انسانی خود توانايی توليد 500000 عدد باتری را در سال كسب كرده است. اين واحد بزرگ توليدی داراي انبار، سالن فرايند توليد، سالن مونتاژ محصول نهايی،واحد اسيد سازی و آب مقطرگيری، آزمايشگاه شيمی، اتاق تست محصول نهايی مجهز، ساختمان اداری و قسمت تعميرات و نگهداری و تاسيسات می باشد.
شركت آرامکس دارای بهترين و مجهزترين آزمايشگاه تست باتری بوده و به عنوان يكی از آزمايشگاههای همكار اداره استاندارد و تحقيقات صنعتی در منطقه شمالغرب است كه آماده ارائه هر گونه خدمات در زمينه توليد باتری می باشد. شركت های مختلفی با اين مجموعه همكاری دارند كه از جمله می توان به شركت دريا پلاستيك( توليد كننده جعبه و درب باتری) و واحد تصيفه سرب كه بخشی از مواد اوليه اصلی شركت را تامين می كند اشاره كرد.
اين شركت در سالهای اخير با تكيه بر دانش بومی متخصصان خود و همت كارگران توانسته است در زمره بهترين توليد كنندگان باتری استارتر خودرو در كشور قرار گيرد.

تقدیر نامه

تقدیرنامه واحد نمونه صنعتی

کسب عنوان واحد نمونه کیفی استانی

پروانه کاربرد علامت استاندارد
درباره اهداف شرکت نیرو گستر تابان

شرکت نیرو گستر تابان با چندین سال تجربه و سابقه در صنعت باطری نهایت تلاش خود را دارد تا محصولاتی کاملا استاندارد و با کیفیت تولید و تحویل مشتریان دهد.

توفیقات ما

مجموعه نیروگستر تابان با تلاشی مضاعف و گروهی کاملا متخصص و مجرب سعی در عرضه محصولی با کیفیت می باشد و برآنیم تا سهمی هر چند کوچک در تولید ملی داشته باشیم.

تاریخچه شرکت نیروگستر تابان

شرکت نیرو گستر تابان (سهامی خاص) از سال 1385 با هدف انجام امور بازرگانی درشهرستان چایپاره ،استان آذربایجان غربی با کارگاهی به مساحت 1500 متر شروع به کار نموده است.
آدرس :

آدرس دفتر مرکزی:آذربایجان غربی - شهرستان چایپاره- بلوار آیت ا.. خامنه ای - روبروی جهادکشاورزی

آدرس کارخانه: استان آذربیجان غربی - ناحیه صنعتی شهید شرفخانلو چایپاره - ابتدای خیابان کارآفرین2

شرکت نیرو گستر تابان

© 2019 - کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت نیروگستر تابان می باشد
طراحی و برنامه نویسی: رحیم یوسفی بیگجوانی